Dani germanistike

Odjel za germanistiku Sveučilišta u Zadru organizira Dane germanistike od 13. do 17. svibnja 2024. godine. Na programu su izložba fotografija studenata i učenika njemačkog jezika, gostujuće predavanje, niz kreativnih radionica i zabavno-društvenih aktivnosti promocije njemačkog jezika i kulture, zajednički izlet na otok Ugljan i zabava u studentskom klubu.

Dani germanistike 2024. započinju otvorenjem izložbe fotografija „Tragovi Austrije kroz moj objektiv“ u ponedjeljak, 13. svibnja u 10 sati. Tom prigodom predstavit će se izbor najboljih fotografija koje pokazuju utjecaje Austrije u gradovima diljem Hrvatske.

Odjel za germanistiku poziva sve zainteresirane na sudjelovanje u programu. Brošura  HR  DE