Dodatni ispitni rok

Stručno vijeće Odjela za germanistiku donijelo je odluku da se održi dodatni ispitni rok na kojeg se mogu prijaviti samo studenti kojima za prijelaz u višu godinu nedostaje samo jedan kolegij ili završni ispit, odnosno obrana završnog rada.

Studenti koji ispunjavaju ove uvjete i žele izaći na dodatni ispitni rok trebaju se e-mailom prijaviti predmetnom nastavniku do petka 29. 9. do 12 sati, koji će im nakon toga javiti  kada mogu pristupiti ispitu. Ispit nije potrebno prijavljivati u ISVU niti u tajništvu odjela ako postoji prijava na zadnji rujanski rok. Namjeru izlaska na završni ispit je potrebno prijaviti e-mailom tajništvu Odjela.

Dodatni ispiti i obrane za studente koji završavaju 3. godinu moraju se održati najkasnije 4. listopada, a ispiti za studente 1. i 2. godine do 10. listopada.

Dodatni rok za završni ispit: srijeda, 4. listopada u 10 sati u učionici 135.