DODATNI PODACI ZA DOPUNSKE ISPRAVE

Studenti koji su završili preddiplomski studij u razdoblju od 1. siječnja 2014. do 28. veljače 2015. mogu dostaviti u tajništvo dodatne podatke za preddiplomsku dopunsku ispravu o studiju. U dodatne podatke ulaze izvannastavne aktivnosti koje su povezane sa studijem (npr. sudjelovanje na radionicama u Austrijskoj knjižnici, sudjelovanje na ljetnim/zimskim školama, izlaganja na konferencijama, volonterske aktivnosti i sl.), nagrade (npr. Rektorova nagrada), stipendije za izvrsnost te aktivnosti u Studentskom zboru (organizacija studentskih projekata, obavljanje funkcije studentskih predstavnika i sl.).

Za svaku aktivnost potrebno je dostaviti potvrdu. Popis aktivnosti se šalje e-mailom tajnici, zajedno sa potvrdama skeniranima u pdf-u. Primjer popisa aktivnosti:

·         Studentska predstavnica u Studentskom zboru Sveučilišta u Zadru, 2010./2011.

·         Sudjelovanje na ljetnoj školi “Jezik i kultura” od 15. 08. do 30. 08. 2013. godine, Bovec, Slovenija

·         Rektorova nagrada za akad. godinu 2013./2014.

Rok za slanje popisa aktivnosti zajedno sa potvrdama je 15. travnja 2015. godine. Dostavljaju se samo one aktivnosti koje se odnose na razdoblje preddiplomskog studija.