DOPUNSKE ISPRAVE - obavijest za studente

Studenti koji imaju dodatne informacije za dopunske isprave o studiju trebaju ih dostaviti u tajništvo nakon obrane završnog/diplomskog rada ili završnog ispita. U dodatne podatke ulaze podaci o:

- osvojenim nagradama, pohvalama i priznanjima tijekom studija - poput Rektorove, nagrade Odjela, stipendije za izvrsne studente i sl.

- sudjelovanju na radionicama u organizaciji Odjela ili Austrijske knjižnice - poput radionica koje su vodili gostući profesori

- sudjelovanju u organizaciji radionica - npr. radionice njemačkog jezika za djecu

- volontersko sudjelovanje u aktivnostima koje su organizirane na Sveučilištu - npr. Festival znanosti i sl.

- rad studentskih predstavnika (u tijelima Odjela ili Sveučilišta, studentskim tijelima) i rad u studentskim udrugama

- sudjelovanje ili vođenje studentskog projekta

- sudjelovanje s izlaganjem na znanstvenim i stručnim skupovima

- objavljeni znanstveni i stručni radovi

- i slično.

Dodatni podaci se trebaju poslati e-mailom u tajništvo, zapisani u Word dokumentu, zajedno sa skeniranim potvrdama koje služe kao dokaz.

Primjer zapisivanja aktivnosti:

- Sudjelovanje u radionici "Die sprachliche Kodierung von Emotionen in österreichischen Varietäten" pod vodstvom  dr. sc. Heike Ortner (Institut für Germanistik, Leopold-Franzens-Universität), od 18.03.2015. do 20.03. 2015.

- Sudjelovanje u manifestaciji Zadar čita u okviru koje se u Austrijskoj knjižnici Dr. Alois Mock održalo čitanje "Ein Spaziergang durch Österreich", 26.03.2015.

- Predsjednica Udruge studenata Europe AEGEE Zadar, od siječnja 2013. do prosinca 2013.

Studenti navedeni u ovoj tablici (predviđeni za promociju u svibnju), trebaju dostaviti ove podatke (ako ih imaju) u tajništvo što prije, a najkasnije do 15. ožujka:

Red. Br.

Ime i prezime