Gostovanje - doc. dr. sc. Sonja Novak "Elfriede Jelineks 'Stecken, Stab und Stangl' als beispielhaftes Stück postdramatischen Theaters"

Na Odjelu za germanistiku će u srijedu, 24. svibnja 2023., u okviru kolegija Suvremena austrijska književnost gostovati doc. dr. sc. Sonja Novak s Filozofskog fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i studentima održati predavanje pod nazivom "Elfriede Jelineks 'Stecken, Stab und Stangl' als beispielhaftes Stück postdramatischen Theaters". Gostujuće predavanje održat će se u 10 sati u predavaonici 156.
Pozivaju se svi zainteresirani studenti na predavanje o dobitnici Nobelove nagrade za književnost i jednoj od najkontroverznijih književnica njemačkog govornog područja.