Gostovanje prof. Alexe Mathias, M.A.

U okviru gostovanja na Odjelu za njemački jezik i književnost prof. Alexa Mathias, M.A. s Leibniz Sveučilišta u Hannoveru održat će sljedeća predavanja:

Obavijest za studente prve godine preddiplomskog studija germanistike

Umjesto prof. dr. Željke Matuline u četvrtak, 20. ožujka, predavanje iz „Uvoda u studij njemačkog jezika“ na temu: Deutsche Jugendsprache.

Obavijest za studente druge godine preddiplomskog studija germanistike

U okviru kolegija Lingvistički seminar: Sintaksa u utorak 18.3.2014. u 10 sati na temu: Syntaktische Besonderheiten im gesprochenen Deutsch.

Obavijest svim studentima germanistike

U utorak, 18. ožujka 2014.  u 18.00 sati u prostorijama Austrijske knjižnice u Zadru, predstavit će studentima Odjela za germanistiku mogućnosti ERASMUS razmjene sa Sveučilištem u Hannoveru.

Prikazivanje filma Die Kriegerin

Uz gostovanje prof. Alexe Mathias, M.A. u srijedu 19. ožujka u 18.30 sti prikazat će se u Austrijskoj knjižnici film Die Kriegerin.

Srdačno pozivamo zainteresirane studente germanistike da se odazovu navedenom događaju.