Najava natječaja za mobilnost

13. lipnja 2018. godine otvorit će se novi, izvanredni Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u ljetnom semestru iduće akademske godine u okviru programa Erasmus+ na partnerskim institucijama u EU (KA103). Natječaj će ostati otvoren do 30. rujna 2018. godine ili do popunjenja kvote.

Ove je godine postupak prijave pojednostavljen: studenti podnose mrežne prijavne obrasce, a Uredu za međunarodnu suradnju dostavlja se samo životopis i predočava osobna iskaznica. Iako je životopis moguće dostaviti e-mailom i poštom, savjet je da studenti osobno dođu u Ured za međunarodnu suradnju po ispunjavanju mrežnih obrazaca kako bismo ih direktno upozorili na eventualne nedostatke u prijavi. Studenti ove godine ne dostavljaju prijepis ocjena i potvrdu o statusu studenta već Ured podatke o statusu studenta i akademskom uspjehu dobivati uvidom u ISVU. Na izvanredni natječaj iznimno se  mogu prijaviti studenti čiji je ukupni ponderirani prosjek ocjena niži od 3,500, ali u tom slučaju prosjek mora biti viši od 3,000 te student prijavi mora priložiti dva pisma preporuke nastavnika s matičnog/ih odjela.

Natječaj za Erasmus+ stručnu praksu studenata koju je moguće ostvariti do 31. svibnja 2019. godine i dalje je otvoren i dostupan ovdje: