Obavijest za studente preddiplomskog studija - JEZIČNE VJEŽBE

Nastava iz jezičnih vježbi na preddiplomskom studiju odvija se kroz predmete Njemačke jezične vježbe i Jezične vježbe. Studenti se na početku semestra upisuju u grupe, kako bi izbjegli kolizije (preklapanja) s drugim predmetima.

Studenti odabiru grupe prema rasporedu, tako da izbjegnu kolizije s drugim predmetima koja slušaju. U grupe se treba upisati. Liste za upis se nalaze se na trećem katu na vratima lektorske sobe broj 135 (liste od Žakline Radoš ), na oglasnoj ploči na petom katu pored ureda 1515 (liste od Larisse Holz), na vratima ureda 1515 (liste od Marine Lovrić) te ispred ureda tajništva na 3. katu (liste od Matthiasa Melchera). Upis na liste kod Geriene Karačić ide putem Interneta – studenti koji na e-mail nisu dobili šifru za upis neka se jave lektorici e-mailom.

Broj studenata u jednoj grupi je ograničen, pa je potrebno pravovremeno se upisati, prije početka nastave (do 4. 10.).

Jezične vježbe izvode strani lektori – Matthias Melcher i Larissa Holz:

• Studenti prve godine slušaju nastavu ili kod M. Melchera ili kod L. Holz.
  • Studenti viših godina studija koji su prošle godine slušali nastavu kod M. Melchera, ove godine slušaju nastavu kod L. Holz.

OVDJE JE DOSTUPAN RASPORED JEZIČNIH VJEŽBI