Objavljen natječaj za ERASMUS+ za studente

Natječaji za mobilnost u okviru Erasmus+ programa

NOVO!- Postojećih sedam programa Europske komisije koji uključuju i Erasmus od akademske godine 2014./2015. Zamijenit će novi program Europske komisije za obrazovanje, usavršavanje, mlade i sport pod nazivom Erasmus+. Više informacija o Erasmus+ programu pročitajte ovdje. -NOVO!

NATJEČAJ ZA STUDENTE – STUDIJSKI BORAVAK

Natječaj za studente za dodjelu financijskih potpora i sudjelovanje u programu mobilnosti Erasmus+ u svrhu studijskog boravka u akademskoj godini 2014./2015. otvoren je od 25. veljače do 25. ožujka 2014. godine.

Kako bi se što bolje informirali o programu Erasmus+ i uspješno napisali prijavu na Natječaj, pozivamo zainteresirane studenta da dana 5. ožujka 2014. dođu na Erasmus+ informativni dan koji će se održati u Svečanoj dvorani Sveučilišta s početkom u 10 sati u organizaciji Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta i studentske organizacije ESN Zadar.

Erasmus+ natječaj za studente raspisuje se jednom u akademskoj godini, a odnosi se na mobilnost koju je moguće ostvariti u zimskom semestru ak. god. 2014./2015., u ljetnom semestru ak. god. 2014./2015. ili tijekom cijele akademske godine 2014./2015.

Postupak prijave detaljno je objašnjen u tekstu Natječaja dostupnom ovdje.

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Tekst Natječaja,

2. Prijavni obrazac za studijski boravak za akademsku godinu 2014./2015.,

3. Europass CV obrazac,

4. Popis ECTS koordinatora na odjelima Sveučilišta u Zadru,

5. Popis potpisanih institucionalnih Erasmus+ ugovora s inozemnim visokoškolskim institucijama,

6. Prihvatno pismo tutora na instituciji domaćinu tzv. Supervisor Acceptance Form for Erasmus+ Student (za studente koji će za vrijeme studijskog boravka vršiti istraživanje ili pisati završni/diplomski rad),

7. Erasmus+ programski vodič (Erasmus+ Programme Guide).

ROK ZA PRIJAVU JE 25. OŽUJKA 2014. GODINE.

NATJEČAJ ZA STUDENTE – STRUČNA PRAKSA

Natječaj za studente za dodjelu financijskih potpora i sudjelovanje u programu mobilnosti Erasmus+ u svrhu stručne prakse u akademskoj godini 2014./2015. bit će otvoren u svibnju 2014. godine.

NATJEČAJ ZA NASTAVNO I NENASTAVNO OSOBLJE

Natječaj za osoblje za dodjelu financijskih potpora i sudjelovanje u programu mobilnosti Erasmus+ u akademskoj godini 2014./2015. bit će raspisan dva puta godišnje: krajem svibnja 2014. godine za mobilnost u zimskom semestru ak. god. 2014./2015. te u listopadu 2014. godine za mobilnost u ljetnom semestru ak. god. 2014./2015.