OCJENE - ISVU sustav

Molimo studente da putem Studomata provjere jesu li im upisane u ISVU sve ocjene iz zimskog ispitnog roka. U slučaju da neka ocjena nije upisana ili je upisana kriva ocjena, molimo da o tome što prije obavijeste tajništvo - telefonom, e-mailom ili osobno.

Studenti koji su položili ispite u veljači, a nisu otišli na upis ocjene u indeks, moraju se što prije javiti predmetnom nastavniku radi upisivanja ocjene.  Ako student ne upiše ocjenu u indeks pravovremeno, odnosno ne javi se predmetnom nastavniku u terminu koji je predviđen za upisivanje ocjena u indeks, smatra se da je ocjenu odbio. U ISVU se upisuje da ispitu nije pristupio, stoga treba ponovo, na idućem roku, prijaviti ispit i pristupiti mu.

Svi zahtjevi za za parcijale su riješeni. Mole se student da što prije dođu po indekse i rješenja o parcijali te obave upis u referadi.