Online radionica „Essen in DACH-Ländern“

26. 5. održana je online radionica pod nazivom Essen in DACH-Ländern na koju su bili pozvani srednjoškolci iz ustanova u kojima je promoviran studij germanistike na Sveučilištu u Zadru. Radionicu su u prigodi ovogodišnjeg „Festivala znanosti“ organizirali doc. dr. sc. Helga Begonja, DAAD-lektorica Judith Hansmeier, ÖAD-lektorica Eveline Thalmann i studenti Odjela za germanistiku Daniela Grabar i Danijel Jakus. Radionica je prilagođena je za izvođenje u virtualnom obliku za školarce. Zahvaljujemo svim učenicima na sudjelovanju, kao i profesoricama Vilmi Alfirević (SŠ Ivana Lucića, Trogir), Mihaeli Matekov (Gimnazija Bjelovar) i Marini Mijačika (Gimnazija Antuna Vrančića, Šibenik) na svesrdnoj podršci ove aktivnosti!