POČETAK NASTAVE - UPIS IZBORNIH PREDMETA I PARCIJALE

Upis na izborne predmete preddiplomskog studija Njemačkog jezika i književnosti za akad. godinu 2015./16. počet će nakon objave sveučilišnog rasporeda u rujnu, a najkasnije 1. listopada 2015. i traje do  6. listopada, na način:

- Redovni studenti (brucoši i više godine studija), upisuju se putem web obrasca koji će biti postavljen na web stranicama odjela (prijave do 5. 10. do ponoći). Studenti koji se do tog datuma na prijave putem web obrasca, prijavljuju se dolaskom u tajništvo (svakodnevno od 10 do 12 i 13 do 16 sati)

- Studenti koji su na parcijali i studenti ponavljači upisuju se u tajništvu odjela od utorka 29. rujna do 6. 10., istovremeno kada moraju predati zamolbe za parcijalu (svakodnevno od 10 do 12 i 13 do 16 sati)

Prijem brucoša će biti 5. 10., a nastava počinje 6. 10. Detaljanije obavijesti na ovu temu bit će postavljene krajem rujna na webu odjela.