PROMOCIJA PRVOSTUPNIKA

U ponedjeljak, 9. svibnja 2016. godine u 12,00 sati, u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru održala se 8. promocija prvostupnika studija njemačkog jezika i književnosti.

Tom prilikom uručena su priznanja najboljim studentima u generaciji:

• Borisu Ležaji za postignut uspjeh na završenom dvopredmetnom preddiplomskom sveučilišnom studiju njemačkog jezika i književnosti u akad. god. 2013./2014.
  • Andrei Pandurić za postignut izvrstan uspjeh na završenom dvopredmetnom diplomskom sveučilišnom studiju njemačkog jezika i književnosti, nastavnički smjer,  u akad. god. 2013./2014.
  • Ivani Škripač za postignut izvrstan uspjeh na završenom dvopredmetnom preddiplomskom sveučilišnom studiju njemačkog jezika i književnosti u akad. god. 2014./2015.
  • Mariji Perić za postignut izvrstan uspjeh na završenom dvopredmetnom diplomskom sveučilišnom studiju njemačkog jezika i književnosti, nastavnički smjer,  u akad. god. 2014./2015.
  • Žanu Štefkoviću za postignut izvrstan uspjeh na završenom dvopredmetnom diplomskom sveučilišnom studiju njemačkog jezika i književnosti, prevoditeljski smjer,  u akad. god. 2014./2015.

Čestitke nagrađenim studentima!

Fotografije s promocije dostupne su u Foto galeriji.