Radionica "Mozartkugeln oder RedBull"

U okviru obilježavanja obljetnice osnutka i djelovanja Austrijske knjižnice u četvrtak, 18. svibnja,  su na Odjelu za germanistiku lektorice Eveline Thalmann i Žaklina Radoš održale radionicu naziva: "Mozartkugeln oder RedBull". Na radionici su studenti prve i druge godine germanistike imali priliku pokazati svoja znanja o Austriji i usporediti ih s rezultatima istraživanja predavačica o percepciji Austrije u Hrvatskoj provedenog 2022. Radionica je protekla u opuštenoj i veseloj atmosferi, u radu u skupinama te uz popratnu PP prezentaciju i online anketu. Studenti su prezentirali svoja znanja, usporedili ih s rezultatima istraživanja i na kraju radionice u online-kvizu uz prijateljsko nadmetanje osvojili i malu nagradu.