UPIS IZBORNIH PREDMETA I PARCIJALE

Upis izbornih predmeta za ljetni semestar organizira se prema ovome rasporedu i na ovaj način:

- BRUCOŠI - studenti koji su prvi put upisati prvu godinu preddiplomskog studija upisuju se na izborne putem ovog linka, gdje se nalaze sve upute i datumi prijava. Brucoši se do 27. 2. ne mogu upisivati telefonom ili e-mailom već isključivo putem ovog obrasca: UPIS IZBORNIH.

- SVI OSTALI STUDENTI PREDDIPLOMSKOG STUDIJA - upisuju se u tajništvu u razdoblju od 23. do 26. veljače u terminima:

- ponedjeljak 13 do 15 sati

- utorak 9 do 12 sati

- srijeda i četvrtak: 9-12 i 13-15 sati

- STUDENTI DIPLOMSKIH STUDIJA - upisuju se u petak 20. veljače i u petak 27. veljače od 9-12 i 13-15 sati u tajništvu

- SVI studenti (redovni, izvanredni, S-status) koji su na PARCIJALI, dužni su prilikom prijave izbornog predmeta predati zajedno s indeksom zahtjev za parcijalu, koji se može preuzeti u tajništvu ili ovdje: OBRAZAC REDOVNI - OBRAZAC IZVANREDNI Na obrasce se upisuju SAMO predmeti ljetnog semestra. Telefonom se mogu upisati samo studenti koji NISU na parcijali. Prijave e-mailom nisu moguće.

Molimo provjerite sveučilišni raspored prije prijave izbornih predmeta, kako bi izbjegli kolizije. Popis izbornih predmeta nalazi se na redovima predavanja na webu odjela.