Upisivanje na predmete ljetnog semestra, upisivanje u grupe, parcijale

Studenti se upisuju na predmete ljetnog semestra putem Studomata (od 14. do 24. veljače), prema obavijesti koju postavlja Studentska referada - vidi ovdje. Provjerite redove predavanjaraspored prije odabira predmeta! Ako se student/ica ne može upisati na predmete zbog poteškoća sa Studomatom, neka se javi u tajništvo (najbolje telefonom, ali može i e-mailom) radi upisa na izborne predmete, odnosno u referadu e-mailom radi upisa u ljetni semestar.

Obavijest o upisivanju u grupe za jezične vježbe dostupna je ovdje.

Studenti treće godine preddiplomskog studija Njemačkog jezika i književnosti, koji trebaju upisati izborne predmete u ljetnom semestru (vidi red predavanja za 6. semestar), trebaju napraviti predupis putem ovog obrasca, najkasnije 13. veljače do 12 sati, kako bi im se rezerviralo mjesto. Tajnica će ih upisati na izborne predmete u ISVU, a oni će dovršiti upis putem Studomata na ostale predmete.

Mole se studenti da zamolbe za parcijale pošalju e-mailom u tajništvo Odjela najkasnije do 24. veljače 2022. Upute i obrasci su dostupni ovdje.