Odjel za germanistiku

Obavijest za studente koji ne brane završni rad na Odjelu za germanistiku

Studenti koji ne brane završni rad na Odjelu za germanistiku, nakon obrane završnog rada ili položenog završnog ispita na drugom odjelu, trebaju se javiti e-mailom u tajništvo Odjela za germanistiku radi potvrde o ispunjenim uvjetima za završetak studija Njemačkog jezika i književnosti. Tom prilikom studenti kojima je Njemački A1, dobivaju i uplatnicu za troškove tiskanja diplome i promocije. Potvrda i uplatnica se šalju e-mailom. Potvrdu o plaćenim troškovima studenti šalju voditeljici referade e-mailom (mmirkovi@unizd.hr), nakon čega referada studentu šalje potvrdu o završetku studija.

Nakon obrane, studenti u roku od mjesec dana mogu, ako žele, dostaviti e-mailom u tajništvo dodatne podatke za dopunsku ispravu o studiju. Opširnije.

Theme picker